IDEÁLNY KONCEPT, KTORÝ PREPOJÍ ŽIVOT ZA DVERAMI BYTU SO ŽIVOTOM V EXTERIÉRIRovinka Residence
Apartments

IDEÁLNY KONCEPT, KTORÝ PREPOJÍ ŽIVOT ZA DVERAMI BYTU SO ŽIVOTOM V EXTERIÉRIRovinka Residence
Apartments

NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRAO projekte

Pri tvorbe projektu sme hľadali ideálny koncept, ktorý prepojí život za dverami bytu so životom v exteréri. V RRA budú komplexne vysadené plochy zelene, ktoré spolu s bazénom vrátane oddychovej zóny, a detským ihriskom budú miestom relaxu, pokoja, zábavy, určitého súkromia a hlavne miestom oddychu v blízkosti prírody.

ROVINKA RESIDENCE APARTMENTSIdeálny koncept

RRA je projekt dvoch takmer totožných obytných budov s modernou nadčasovou architektúrou v novovybudovanej časti obce Rovinka. Každá s budov má 4 podlažia s 18 bytmi a 8 apartmánovými bytmi. Parkovanie je situované v suteréne pod každou budovou.

RESIDENCE REALITY S.R.ODeveloper, ktorému môžete dôverovať.

Našim cieľom bolo vytvoriť bývanie, ktoré splní požiadavky aj tých najnáročnejších. Od premyslených dispozícii, cez modernú architektúru, až po kvalitu vyhotovenia a použití prémiových technologických riešení a materiálov. Najväčší dôraz kladieme na férový prístup k zákazníkovi, ktorému prinášame kvalitné bývanie za dostupnú cenu.
Sme stabilná a dynamicky rastúca investično – developerská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Vyhľadávame vhodné a zaujímavé príležitosti, realizujeme moderné developerské projekty situované najmä v Rovinke, ale aj v Dunajskej Lužnej a v Bratislavských mestských častiach Ružinov a Podunajské Biskupice.

HEATED POOL

Leverage agile frameworks to provide a robust

ZEN GARDEN

Iterative approaches to corporate strategy foster

SPACIOUS PROPERTY

Organically grow the holistic world view via project

ELEGANT FINISHES

Bring to the table win-win survival strategies manage